"Ақмола облысы білім басқармасының  Целиноград ауданы  бойынша білім бөлімі Тасты ауылының  жалпы орта білім беретін  мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение  "Общеобразовательная школа села Тасты отдела образования по Целиноградскому  району управления образования  Акмолинской области"

БІЗ ӘЛЕУМЕТТІК ЖЕЛІДЕМІЗ

  - Facebook

- Instagram 

КҮНТІЗБЕ


«    Мамыр 2024    »    
ДсCcБрСрЖмСбЖк
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

МЕКЕН-ЖАЙ

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Тарификация

«Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Тасты ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ 2023-2024 оқу жылындағы мұғалімдердің жобалы сандық және сапалық құрамы № Аты жөні, тегі Білімі, бітірген жылы (ЖОО), арнайы орта, диплом бойынша мамандығы Жұмыс орны, оқытатын пәні Педагогикалық еңбек өтілі, лауазымы Мұғалім біліктілігі Санат бойынша пәні Сағат саны д/т Денеш секциясы каб Сын жет жаңартылған тәлімгер Тілдер үшін Қолы 1-4 5-9 10-11 Үйде оқыту 1-4 5-9 1 Османова Ризвангул Ясуновна Жоғары АрПИ ЖБ№0024757 География 23 ж География 6 2 8 2 Айбабина Ботагоз Бахытовна Жоғары Кокш.ПУ ЖБ№0123118 Жахандық құзыреттілік 18ж ІІІ Педагог- психолог 5 3 8 3 Ермуханбетов Сарсенгельды Кушекович Жоғары ЕАГИ АЖБ№0002778 Тарих 14ж ІІІ Тарих 5 5 4 Айдарбекова Айгуль Бахировна Жоғары АрПИ ЖБII№0052612 Қаз тілі 27ж Зерттеуші 2019ж Қазақ тілі 16 8 20 18 5а 24 5 Айдарбеков Максат Бахирович Жоғары ЕГУ ЖБ№0462271 Дене тәрб 18ж Педагог-эксперт 2018ж Дене тәрбиесі 15 6 1 21 6 Аукирова Аяжан Тулегеновна Жоғары ЕАГИ ОАБ№0266563 Баст сын 20ж Педагог- эксперт 2018ж Бастауш сынып мұғалімі 18 8 2 2а 18 7 Акпарова Асель Сагындыковна Высшее АрПИ ЖБ-Б № 1667330 Қазақ тілі орыс сын 13ж Қазақ тілі мен 9 7 16 5б 16 9с 8 Амирова Нургуль Алимбаевна Жоғары ЖБ-Б №0372945 Математика 11ж жоқ Математика 22 1 2 24 11 6б 25 9 Балмағанбетов Совет Жанибекович Жоғары АрПИ АЖБ№0057841 Тарих 18ж жоқ Тарих 13 8 1 10а 21 10 Балмаганбетова Ляззат Татеновна Ср.спецАр.пед.кол ОАБ№0062 Бастауыш сынып тәлімгер 23ж жоқ Бастауш сынып 11 Боқанова Бакытгул Богенбаена Жоғары АрПИ ЖБII№0052604 Тарих 26ж жоқ Тарих 11 11 12 Бахырам Сағадат Тимурұлы КМЦПК №111967 Денешынықтыру мұғалімі денешынықтыру 1 жылға дейін жоқ денешынықтыру 16 1 16 13 Бақытбек Ерболат Л.Н.Гумилев Еуразия ұлттық университеті ЖООК-М №0061533 Физика магистр 1 педагог Физика пәні 11 11 2 24 7а 24 14 Баттакова Камила Кайратовна Универс им. Мырзахметова г.Кокшетау ЖБ-Б №1405433 ПМНО 7жыл модератор Бастауш сынып мұғалімі 17 9 3б 17 15 Баттакова Галия Газизовна ТКТ №0804550 2016 ж Гум кол Астана баст мұғ 2 жыл б/к Бастауыш сынып мұғалімі 4 10 2 1 17 10б 17 4 16 Калиева Арайлым Бауыржановна Жоғары АрПИ ЖБ-Б№0766623 биология 8ж педагог- модератор Биология пәнінің мұғалімі 10 5 10 15 17 Досжанов Канат Муратович Жоғары АрПИ №0052654 ЖБ/II Физ матем 15ж Сарапшы 2019 жыл Физика математика 23 1 21 15 8б 24 18 Джантасова Айнур Калкашевна ЖоғарыАкм.унивЖБ II№0104305 Қаз тілі 27ж Сарапшы 2019ж Қазақ тілі ор 3 12 3 6 22 5 9а 24 3с 19 Джазина Роза Шаяхметовна Жоғары Ун.Каинар ЖБ№0805323 Орыс тілі 10ж Орыс тілі мен әд 2 12 2 1 16 6а т 17 20 Жылқыбай Маржан Жоғары ВКГУ ЖБ№0024775 Оқу ісі меңгерушісі Қаз тілі 13ж Сарапшы 2019ж Қазақ тілі 8 8 8 21 Жамц Хазираш Жоғары ЕАГИ ЖБ-Б№0143817 ағылшын 13 жыл Модератор 2018ж Ағылшын тілі 13 9 22 22 22 Жусина Айгерим Болатовна Арнайы орта Гум колледж Арқалық 2012ж ТКБ №0253977 Бастауыш білім беру мұғалімі/ шетел тілінен 0,5 муз жетекші 2жыл б/к Ағылшын тілі 8 4 8 12 23 Исакова Қалифа Модиновна Жоғары КГЖПИ ТВ №753533 Биол географ 39 ж Сарапшы 2019 География 15 6 6 7 11а 21 24 Какимжанова Ляззат Алимжановна Жоғары БЖБ№0042835 Бастауыш сынып 22ж Сарапшы 2019ж Бастауыш сынып 17 8 3 2б 17 25 Машенова Гулим Бокенбаевна Жоғары ЖБ-Б № 1667147 АрПИ Бастауыш сынып мұғалімі 5ж б/к Бастауыш сынып 18 9 4а 18 26 Капасова Куляш Батырхановна Жоғары ЦПИ ТВ№720406 Бастауыш сынып 36ж Сарапшы 2019 18 10 1б толық 18 27 Кусаинова Алмажан Аскаровна Жоғары ЖБ-Б№0977311 Туран Астана Жоғары ЖБ-Б 1466739 КГУ Ш.Валиханова информатика 8ж 10 2 аити 6 14 8а толық 16 2 айти 28 Кунусбекова Кымбат Батыргалиевна Среднспец ОАБ №0466331 Ағылшын 5ж 18+3 бөліну 21 21 29 Молдабаева Айнур Сапарбековна Жоғары ЖБ-Б№0841673 ЕАГИ Бастауыш сын 8ж Педагог-модератор2018 Бастауыш сынып 16 10 1а 16 30 Рустемова Гульден Алпысовна Высшее ЕАГИ ЖБ№0132046 История 18ж Сарапшы 2019 Тарих 18 5 17 9б 23 31 Сатубалдин Абзал Каримтаевич Жоғары ЕГУ ЖБ№0574209 Дене тәрб 27ж Сарапшы 2019ж Дене тәрбиесі 5 15 3 1 23 32 Сатубалдина Гульнар Мараловна Жоғары ЕГУ ЖБ №0575586 Бастауыш сынып 26ж Сарапшы 2019 Бастауыш сынып 17 9 4 4б 17 33 Смадьярова Фатима Ануаровна Жоғары АрПИ ЛВ№085758 Биология пәні мұғалімі 38ж б/к биология 14 7 18 12 21 34 Нугманова Гульназ Муратовна КП казақ коледжі 2019г ТКБ1293387 Бастауыш сынып 4 ж Модератор 2020 Бастауш сынып 18 9 3а 18 35 Шерьязданова Асемгуль Кабдрашитовна Сред\спецТКБ № 1456679 Многопроф.колл Орыс тілі 3 ж б/к Орыс тілі 16 3 19 16 7б 19 36 Мусина Жанат Баянқызы Жоғары КГУ Ш.Уәлиханов 2004ж ЖБ 0509512 Педагог психолог 17ж б/к 2 6 8 37 Қозыбай Амирхан информатика 2ж б/к 6 4аити 2 аити 13 38 Садық Ғани Жомартұлы АӘТД 1 ға дейн 3 б/п ВАКАНЦИЯ № Аты жөні, тегі Білімі, бітірген жылы (ЖОО), арнайы орта, диплом бойынша мамандығы Жұмыс орны, оқытатын пәні Педагогикалық еңбек өтілі, лауазымы Мұғалім біліктілігі Санат бойын Сағат саны д/т Денеш секциясы каб Сын жет жаңартылған тәлімгер Тілдер үшін Қолы 1-4 5-9 10-11 Үйде оқыту 1-4 5-9 1 Ермуханбетов С.К Жоғары ЕАГИ АЖБ№0002778 3 2 Акпарова А.С Высшее АрПИ ЖБ-Б № 1667330 1 3 Айдарбекова А.Б Жоғары АрПИ ЖБII№0052612 1 4 Досжанов К.М Жоғарғы АРПИ # 5 5 5 Бақытбек Ерболат 4 4 Барлығы.: 192 АКТ 1с 315 99/3нвп 20 304 344 15 21 Мектеп директоры: Османова Р.Я СЕТКА ЧАСОВ 2023 - 2024 оқу жылы № Атауы 1а 1б 2а 2б 3а 3б 4а 4б 5а 5б 6а 6б 7а 7б 8а 8б 9а 9б 10а 10б 11а 1 Әліппе 6 6 2 Қазақ тілі 2 4 3 4 3 4 4 3 3 2 2 2 1 1 3 Қазақ әдебиеті 2 4 2 4 2 3 2 3 2 3 2 3 2 4 Әдебиет 3 3 3 3 3 3 5 Орыс тілі 2 4 2 4 2 4 3 3 3 2 2 2 1 6 Орыс әдебиеті 2 3 2 3 2 3 2 3 2 2 2 2 7 Ағылшын 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 8 Математика 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 9 Алгебра 3 3 3 3 3 3 4 4 4 Геометрия 1 1 1 1 1 1 2 2 2 10 Информатика 0,5 0,5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 11 Жаратылыстану География 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 3 12 Дүниетану 1 1 1 1 1 1 1 1 13 Музыка 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14 Көркем еңбек 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 15 Бейнелеу өнері 1 1 1 1 16 Денешынықтыру 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 17 Физика 2 2 2 2 2 2 3 18 Химия 2 2 2 2 2 2 3 3 19 Биология 2 2 2 2 2 2 3 3 20 Қазақстан тарихы 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 21 Дүниежүзі тарихы 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 22 Құқық 1 1 1 1 1 АӘТД 1 1 1 Факультативтер 1 Математика әлемі 1 1 1 1 1 1 2 Көркем жазу 1 3 Қазақ тілі 1 1 1 1 1 4 Қазақстан тарихы 1 1 1 1 1 2 1 5 Химия 1 1 1 6 Биология 1 1 1 1 1 7 География 1 1 8 Орыс тілі 1 1 9 Шетел тілі 1 10 Абайтану 1 1 11 Жаһандық құзыреттілік 0,5 05 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 1 1 1 1 1 12 Салауаттану 1 13 Денешынықтыру 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Барлығы: 19,5с 20,5 24 24 26 26 26 27 28,5 29,5 28,5 29,5 32,5 32,5 32,5 32,5 34 35 34 34 34 Тарификация комиссиясының төрайымы: Османова Р.Я Тариф.комиссиясы төрайымының орынбасары Айбабина Б.Б Тариф. комиссиясының мүшелері: 1. Аудандық білім беру бөлімінің бас экономисі Кусайнова А.С 2. Есеп үстелінің бухгалтері: Алькенова А.К 3. Кәсіподақ төрайымы : Айдарбекова А.Б 4. Мұғалімдер: Капасова К.Б Досжанов К.М
Жаңартылған күні: 30.10.2020 20:41
Құрылған күні: 14.09.2023 10:25

Текст